Penzion Fürstova vila - Horní náměstí 36, Bzenec 696 81,

email: l.kuchar@furstovavila.cz, telefon: 724 544 188

 

http://www.facebook.com/furstova.vila

Ubytování v penzionu na Jižní Moravě

Ceník ubytování       Rezervační formulář

 

Penzion Fürstova vila nabízí svým návštěvníkům i hostům komfortní ubytování ve stylově a dobově zařízených 1-, 2-, 3- i 4-lůžkových pokojích, apartmánu s vlastní kuchyní i tři 2-lůžkové VIP pokoje, které jsou svým vybavením a zařízením vrcholem stylu secese a architektury interiéru zpočátku 20. stol. v nabídce penzionu Bzenec. Konkrétní struktura a dispozice ubytování Jižní morava včetně cen je uvedena v příloze kapitoly Ubytování, nabídka dalších služeb včetně cen v kapitole Služby.

Ve všech typech pokojů  penzionu Bzenec objeví ubytovaní tajemnou atmosféru romantiky spojenou se stylovým, dobovým luxusem. Automatickou součástí vybavení pokojů je vlastní, stylově zařízená koupelna s WC, televize s nabídkou 12 programů, wifi bezdrátový příjem internetu nebo telefon pro komunikaci uvnitř penzionu, výhodný zejména při skupinovém ubytování v penzionu v Bzenci.
 

Stravování a občerstvení je nabízeno formou snídaní – švédské stoly, večeří dle nabídkového listu nebo na objednávku zhotovených pokrmů během celého dne v prostorech jídelny nebo vinárny (zejména v letních měsících). V létě je možno během celého dne využívat také klidného, ničím nerušeného posezení pod slunečníky ve dvoře penzionu s nabídkou občerstvení a nálevem vína z vlastních sklepů.

 

Struktura ubytování penzionu Fürstova vila
Pokoj invalidní 1
Pokoj standard 2
Pokoj standard větší 1
Apartmán 1
Pokoj VIP 2
   
Celková kapacita penzionu   
bez přistýlek 14 osob
s přistýlkami 18 osob